VGTU talpykla > Aplinkos inžinerijos fakultetas / Faculty of Environmental Engineering > Mokomosios knygos / Study boooks >

Lietuvių   English
Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.vgtu.lt/handle/1/1470

Title: Skysčių mechanika, techninė termodinamika
Authors: Barvidienė, Oksana
Šaulys, Valentinas
Biekša, Darius
Issue Date: 2012
Publisher: VGTU leidykla „Technika“
Citation: Barvidienė, O.; Šaulys, V.; Biekša, D. 2012. Skysčių mechanika, techninė termodinamika: mokomoji knyga. Vilnius: Technika. 236 p.
Description: Mokomoji knyga parengta pagal „Skysčių mechanikos ir termodinamikos“ modulių programas. Jame pateikiamos pagrindinės skysčių mechanikos ir techninės termodinamikos žinios, nagrinėjančios skysčių pusiausvyros ir tekėjimo dėsnius. Aptariamos skysčių fizikinės savybės, hidrostatinis slėgis ir slėgio jėga, skysčio tekėjimo lygtys, hidrauliniai nuostoliai, vamzdžių ir vamzdynų bei angų ir antgalių hidrauliniai skaičiavimai. Knygoje pateikiamas trumpas įvadinis techninės termodinamikos kursas. Studentams pateikiami pagrindiniai techninės termodinamikos procesų analizės principai, supažindinama su idealizuotų procesų vertinimo ir analizės pradmenimis. Leidinys skirtas VGTU Mechanikos, Statybos pagrindinių ir tęstinių studijų studentams. Juo galės naudotis ir kitų universitetų studentai, kurių studijų programose yra „Skysčių mechanikos ir termodinamikos“ ar panašūs moduliai.
URI: http://dspace1.vgtu.lt/handle/1/1470
ISBN: 978-609-457-308-8
Appears in Collections:Mokomosios knygos / Study boooks

Files in This Item:

File Description SizeFormat
1402_Barvidiene_Skysciu_WEB.pdf3.36 MBAdobe PDFView/Open

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback